Przedłużanie członka na każdą kieszeń – ile kosztuje powiększanie penisa?

Wielkość penisa teoretycznie nie ma znaczenia w trakcie współżycia. Zarówno specjaliści, jak również kobiety twierdzą, że kluczowa jest czułość i fantazja partnera, a nie rozmiar jego klejnotów rodowych. Mimo to większość mężczyzn ma kompleksy związanie z wielkością członka, co negatywnie wpływa na ich samoocenę. Ponieważ problem jest poważny na rynku polecane jest dużo środków, które mają na celu powiększenie penisa, niestety nie wszystkie są efektywne i zdrowe dla człowieka. Kluczowe jest to, żeby wybierać środki, pochodzące z bezpiecznych, wiarygodnych źródeł. Poza tym trzeba pamiętać, że każdy organizm inaczej reaguje na tabletki na powiększenie penisa.

Chociaż większość z nich składa się z naturalnie pozyskiwanych substancji, one także mogą niektórym zaszkodzić. Pamiętajmy, żeby podejść do wyboru tabletek racjonalnie i nie wierzyć we wszystko, o czym zapewniają producenci. Kolejnym sposobem są ćwiczenia na powiększenie penisa – to rozwiązanie także cieszy się dużą popularnością wśród panów. Ćwiczenia wykonuje się przy użyciu specjalnych ciężarków, takie ćwiczenia mogą okazać się niebezpieczne, w związku z czym najlepiej wcześniej skonsultować się z lekarzem seksuologiem albo urologiem. Jedynym naprawdę skutecznym sposobem na stałe zwiększenie wymiarów członka jest zabieg operacyjny. Zabieg chirurgiczny ma na celu wydłużenie członka to inaczej zmiana struktury wewnętrznego zawieszenia prącia. W czasie zabiegu dochodzi do wyłonienia ukrytej dotąd części prącia poprzez nacięcie wiązadeł łączących kość łonową, wówczas członek opuszcza się i staje się dłuższy. Tego typu operacje są zalecane głównie osobom, które cierpią na niedorozwój członka, mają tzw. mikropenis. W przypadku, gdy mężczyzna jest zdrowy i jego penis ma rozmiary prawidłowe odradza się taką metodę, ze względu na ryzyko wystąpienia powikłań. Wielkość członka to kompleks wielu mężczyzn, a zabieg operacyjny wiąże się z ryzykiem braku wzwodu, tak więc trzeba dobrze nad tym pomyśleć. Brak akceptacji swojego wyglądu i wyglądu swojego członka wiąże się z niską samooceną i należy najpierw szukać porady u seksuologa, który może pomóc wyzbyć się kompleksów. Operacyjne powiększanie penisa jest konieczne jedynie w zdrowotnych przypadkach, gdy penis uniemożliwia normalne funkcjonowanie.

Poprzez zabieg operacyjny można liczyć na przedłużenie członka średnio o 3 – 4 cm, w niektórych przypadkach nawet do 6 cm. Jak każda interwencja chirurgiczna, zwiększenie wymiarów członka wiąże się także z ryzykiem stanu zapalnego, niekiedy może zdarzyć się i tak, że po udanej operacji i rekonwalescencji okaże się, że nie udało się uzyskać oczekiwanego rezultatu. Operacje są drogie, ich koszt wynosi średnio 800-1000 euro. Zabiegi chirurgii estetycznej są coraz bardziej popularne, nie mniej jednak przed tego rodzaju decyzją należy dokładnie zapoznać się z możliwymi komplikacjami. W przypadku operacji powiększenia członka ryzyko jest dosyć duże, w naszym kraju jest zaledwie kilku specjalistów, którzy podejmują się takich zabiegów. Pamiętajmy, aby zachować zdrowy rozsądek, w końcu żeby zadowolić kobietę nie liczy się jedynie wymiar przyrodzenia.

Wielkość penisa teoretycznie nie ma znaczenia i wiele kobiet to potwierdza, mimo to mężczyźni mają kompleksy. Średnia długość penisa u mężczyzn zamieszkujących Europę waha się w granicach 8-12 cm. Rozmiary penisów różnią się od siebie i jest to zależne od takich czynników jak stres, zmęczenie, temperatura, wiek. Duże zainteresowanie tabletkami na wydłużenie i pogrubienie penisa świadczy o tym, że wielu mężczyzn nie jest zadowolonych ze swoich rozmiarów. Czy tabletki są rozwiązaniem? Na rynku oferowanych jest dużo tabletek, ale nie wszystkie będą działały, dlatego przed ich zakupem trzeba sprawdzić opinie na temat wybranych środków.

Chociaż większość producentów tabletek na zwiększenie wymiarów penisa, zapewnia, że dzięki ich produktom można osiągnąć oczekiwane efekty, tak naprawdę nie będą to zmiany stałe. Tabletki stymulują ukrwienie penisa, przez co wydaje się większy. W związku z tym, będą skutecznym sposobem dla panów, którzy chcą zrobić dobre pierwsze wrażenie na partnerce. Dosyć popularnym sposobem na zwiększenie wymiarów penisa jest pompka wodna, to urządzenie zdaniem wielu może przyczynić się do wzrostu penisa nawet o sześć cm, poza tym producenci tego typu urządzeń gwarantują większą wytrzymałość i lepsze orgazmy. Pompki należy używać codziennie przez 15-20 minut, podobno efekty są dostrzegalne już po kilku tygodniach. Inną metodą są ćwiczenia ze specjalnymi odważnikami. Co ciekawe istnieją nawet plany treningowe, decydując się na takie rozwiązanie warto wcześniej skonsultować się z urologiem albo seksuologiem. Jeżeli będziemy wykonywać ćwiczenia bez skonsultowaniem się z lekarzem, możemy wyrządzić sobie krzywdę.

Następnym urządzeniem, które podobno ma powiększyć penisa jest ekspander, który działa na zasadzie wyciągania. Jest to pewnego rodzaju usztywnienie ortopedyczne, które za pomocą znikomych dawek nacisku mobilizuje komórki do regeneracji. Prawda jest taka, że najbardziej skuteczna będzie operacja, która niestety generuje duże koszty, ale dodatkowo niebezpieczna, gdyż możliwe jest, że wystąpią po niej powikłania. Zabieg chirurgiczny powiększania penisa polega na podcięciu wiązadeł łączących kość łonową, wówczas penis opuszcza się i dzięki temu staje się dłuższy. Jest to jedna z nielicznych metod, które na stałe powiększają przyrodzenie. Niestety tego rodzaju zabieg chirurgiczny związany jest z ryzykiem wystąpienia powikłań, w najgorszym przypadku pacjent można stracić zdolność wzwodu, co zaburza udane życie intymne. Zabiegi chirurgiczne zaleca się tylko mężczyzną, którzy cierpią na niedorozwój prącia tzw. mikropenis.

Mimo, że długość czy średnica penisa nie ma znaczenia i nie wpływa na spełnienie partnerki, mężczyźni są na tym punkcie zakompleksieni. Chociaż na rynku dostępne są różnego rodzaju urządzenia oraz preparaty, które maja za zadanie zwiększyć rozmiar wymiar, prawda jest taka, że jedyną skuteczną metodą, która faktycznie może odnieść dobre efekty jest operacja. Zabieg jest jednak obarczony dużym ryzykiem i w niektórych przypadkach może narobić więcej szkód, niż przynieść korzyści. Długość penisa w stanie zwodu może znacznie zwiększać, niż w stanie spoczynku, nie ma w tym wypadku żadnej prawidłowości.